Prezentujemy Państwu dodatkowe akcesoria do zestawów inkasenckich.

Zasilanie  MEFA:

Technologia Ni-Mh:

Rozwój technologii Ni-Mh a zwłaszcza pojawienie się pakietów o parametrach umożliwiających budowę akumulatora 12V w dotychczasowych wymiarach i zbliżonej pojemności zaowocował nowym akumulatorem do zasilania drukarek inkasenckich. Otrzymano akumulator 12V, 3,6Ah dużo lżejszy i o mniejszych wymiarach zewnętrznych - nic tylko stosować.  Poniżej zamieszczamy zdjęcia  ładowarki, akumulatora 12 V. Zasilanie to można stosować we wszystkich zestawach inkasenckich, zarówno nowych jak i starych, które są zasilane z zewnętrznego akumulatora 12V, polecamy.

Świetnie zastępuje dotychczasowe akumulatory w starszych zestawach,  zapewniając lepsze parametry pracy i poprawiając komfort pracy inkasenta.

Zasilanie nowszych drukarek 8,4V / 3,7 Ah 

aku_8,4_cinch_350

aku_8.4_jack_350

 

 

 

 

 

Pokrowce na PSIONA:

Pokrowiec z ochroną klawiatury:

Warunki pracy INKASENTA w wielu sytuacjach musimy uczciwie określić jako ciężkie. Praca w piwnicach i studzienkach wodomierzowych powoduje, że komputerek podlega działaniu rozmaitych zanieczysczeń powodujacych dodatkowe zu żywanie klawiatury-  symbole na klawiszach i pewność ich pracy. Wiele tych przypadków jest łagodzonych przez zastosowanie pokrowca. Poniżej przedstawiamy zdjęcie takiego rozwiazania.

Stacja dokująca  PSION PRO G1 /G2:

Nowoczesna stacja do szybkiego przegrywania danych z /do komputerka PSION.

Do komunikacji stacji dokującej z komputerem PC wykorzystywany jest szybki interfejs USB. Komputerek wystarczy wło żyć do stacji i uruchomić proces przegrywania. Szybkość komunikacji wzrasta wielokrotnie. Niezależnie uzyskujemy dodatkową funkcjonalność dostępu do foldera PSION PRO, w którym przechowywane są  dane odczytowe.

 Poniżej przedstawiamy zdjęcie takiego rozwiązania.

Workabout_ProG2_dock_2