DS5_L_300_200_450_tytan

Komputerek DS5 oferuje solidne funkcje, które gwarantują  wydajne działanie inkasentom w terenie. Zapewnia on znakomitą wydajność, wytrzymałość i trwałość, które to cechy są wymagane przy mobilnym zbieraniu danych i obsłudze klienta w trudnych warunkach pracy. Konstrukcja urządzenia oparta o obowiązujące w przemyśle standardy zapewnia łatwą integrację z już posiadaną lub planowaną infrastrukturą.

  • posiada ładowanie MicroUSB ( standardowa ładowarka )
  • dużej pojemności akumulator 5200mAh
  • szybki procesor  ARM CORTEX
  • łatwa transmisja / synchronizacja danych przez MicroUSB
  • odporność IP67 i upadek 1.8m
  • duży, czytelny wyświetlacz 3,5"

   Zastosowanie go w systemach INKASENT pozwala zdecydowanie przyspieszyć pracę oraz w pełni wykorzystać możliwości oprogramowania INKASENT w  najnowszej wersji 4.10Najnowsza wersja INKASENT 4.10 oferuje niespotykane dotąd możliwości i wykorzystuje w pełni zalety platformy WIN Mobile/ CE.

Firma TYTAN oferuje kompletne rozwiązania INKASENT oparte na sprzęcie linii DSIC DS5 

  • odpowiednie drukarki terenowe- sprawdź
  • wyposażenie eksploatacyjne
  • materiały eksploatacyjne

Obok zamieszczamy szczegółową specyfikację linii komputerków DSIC DS5.

Elastycznośc i integracja

Czołowa  w tej klasie urządzeń funkcjonalność oraz integracja z istniejącymi systemami. Zapewnia bezproblemową rozbudowę aplikacji i olbrzymie możliwości integracyjne. Uniwersalne gniazdo Micro USB  zapewnia olbrzymią elastyczność tak ładowania jak i  synchronizacji danych.


Wytrzymałość

Wytrzymała konstrukcja komputerka DS5 poprawia pewność  działania systemu nawet w cię żkich  warunkach. Posiadający klasyfikację IP67  chroniony jest ze wszystkich stron przed kurzem i wodą. Dodatkowo, DS5 może wytrzymać wielokrotnie upadki na gładki beton z wysokości 1.80 m., a także wstrząsy i wibracje wynikające z transportu w samochodzie. Posiada wyjątkowo pojemny akumulator 5200mAh.


Ergonomia

Kolektor danych DS5 łączy w sobie łatwość użytkowania i wygodę przenoszenia, charakteryzuje się wyjątkowo dobrym, przyjemnym ułożeniem w ręce operatora.   Te cechy świadczą o jego wyjątkowej ergonomii. Czytelny, również w ciągu dnia, ekran dotykowy 3.5" VGA 480x640 oraz wygodna    klawiatura ułatwiają pracę z urządzeniem. Niewielkie rozmiary i mała waga  zapewniają pełen komfort użytkowania komputera.