PSION_PRO3_skos3

WORKABOUT PRO to  kolektor danych oparty na oprogramowaniu Windows CE .NET lub MOBILE i umieszczony w ergonomicznej obudowie. Zapewnia on znakomitą wydajność, wytrzymałość i trwałość, które to cechy są wymagane przy mobilnym zbieraniu danych w trudnych warunkach pracy. Konstrukcja urządzenia oparta o obowiązujące w przemyśle standardy zapewnia łatwą integrację z już posiadaną lub planowaną infrastrukturą. Nieporównywalne możliwości rozbudowy i podłączeń pozwalają łatwo dopasować kolektor danych WORKABOUT PRO dokładnie do Twoich potrzeb.   Zastosowanie go w systemach INKASENT pozwala zdecydowanie przyspieszyć pracę oraz w pełni wykorzystać możliwości oprogramowania INKASENT w wersji 3.2 lub najnowszej 4.02Najnowsza wersja INKASENT 4.02 oferuje niespotykane dotąd możliwości i wykorzystuje w pełni zalety platformy WIN Mobile.

Firma TYTAN już od maja 2006 oferuje kompletne rozwiązanie INKASENT oparte na sprzęcie linii PSION_PRO G1, G2 i G3.

Obok zamieszczamy szczegółową specyfikację WORKABOUT PRO w standardzie PDF

 

Elastycznośc i integracja

Najlepsza w tej klasie urządzeń funkcjonalność oraz integracja z istniejącymi systemami została osiągnięta poprzez zastosowanie standardowego oprogramowania i typowych podzespołów, a także stworzenie stabilnej platformy do dalszej jej rozbudowy. Kolektor danych WORKABOUT PRO oparty na przemysłowym standardzie Windows CE .NET (lub Windows Mobile 6.0 6.1) i architekturze Intel XScale zapewnia bezproblemową rozbudowę aplikacji i olbrzymie możliwości integracyjne. Gniazda dodatkowej pamięci Compact Flash i SD/MMC w połączeniu z USB oraz 100-pinowym interfejsem High Speed Expansion zapewniają olbrzymią elastyczność w przypadku połączeń radiowych i z peryferiami. Budowa sieci połączeń opartej o terminale radiowe Workabout Pro jest niezwykle funkcjonalna i prosta. Moduły rozszerzenia zapewniają jeszcze większą funkcjonalność i możliwości dostosowania np. w postaci gniazd kart innego typu oraz specjalnego osprzętu. 


Wytrzymałość

Wytrzymała konstrukcja kolektora danych WORKABOUT PRO zwiększa ogólną prędkość działania systemu nawet w ciężkich warunkach. Posiadający klasyfikację IP54 WORKABOUT PRO chroniony jest ze wszystkich stron przed kurzem i wodą. Dodatkowo, WORKABOUT PRO może wytrzymać wielokrotnie upadki na gładki beton z wysokości 1.20 m., a także wstrząsy i wibracje wynikające z mocowania go w samochodzie.


Ergonomia

Kolektor danych WORKABOUT PRO łączy w sobie łatwość użytkowania i wygodę przenoszenia. Te cechy świadczą o jego wyjątkowej ergonomii. Czytelny, również w ciągu dnia, ekran dotykowy 1/4 VGA oraz wygodna, podświetlana klawiatura ułatwiają pracę z urządzeniem. Niewielkie rozmiary i mała waga zapewniają pełen komfort użytkowania komputera.